تسهیل امور خرید از سومین نمایشگاه ایران لب

شرکت شرق آزما بارثاوا جهت تسهیل امور خرید از سومین نمایشگاه ایران لب ، " نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران "  اعلام می دارد در صورت عدم امکان حضور در نمایشگاه می توانید از طریق اینترنت محصولات مورد نظر خود را در میان لیست محصولات جستجو کرده و تجهیزات مورد نظر خود را انتخاب کنید و به صورت آنلاین برای خود پیش فاکتور ممهور به مهر نمایشگاه صادر نمایید.

چنانچه در زمینه های مختلف فنی و مالی سوالی دارید می توانید با کارشناسان شرکت که در نمایشگاه مستقر هستند تماس و راهنمایی های عملیاتی دریافت نمایید.

برای صدور پیش فاکتور تنها با مراجعه به سایت iranlabexpo.ir

می توانید به عنوان خریدار ثبت نام نمایید. اگر در دوره گذشته اقدام به ثبت نام کرده اید نیازی به ثبت نام مجدد ندارید. صدور پیش فاکتور برای شما هیچ گونه مسئولیتی ایجاد نمی کند و شما تا چند هفته پس از اتمام نمایشگاه فرصت دارید تا با هماهنگی با دانشگاه خود پیش فاکتور خود را قطعی کنید.

اگر در زمینه صدور پیش فاکتور آنلاین با مشکلی مواجه شدید کارشناسان شرکت می توانند با دریافت کد ملی و آدرس ایمیل ، برای شما پیش فاکتور صادر کرده و آن را برای شما ایمیل کنند.

خرید از نمایشگاه ساخت ایران شامل مزایای بهره مندی از یارانه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است. علاوه بر آن شرکت شرق آزما مانند کلیه قراردادهایی که خارج از فرایند نمایشگاه با مشتریان خود دارد بسیار بیشتر از تعهدات مصوب نمایشگاه محصولات خود را تا سه سال گارانتی بی قید و شرط و تا پنج سال مشمول خدمات پس از فروش شرکت می کند. چنانچه مایل به سنجش اعتبار خدمات شرق آزما بارثاوا هستید می توانید در این زمینه از همکاران خود در دانشگاه های سراسر کشور کسب اطلاع کنید. اگر همچنان ابهامی برایتان باقیست و یا لیست مشتریان گذشته یک محصول خاص را می خواهید با شرکت تماس بگیرید.

شماره تماس کارشناسان مستقر در نمایشگاه09396233430 و 09151132379

شماره تماس های شرکت7-35425536-051

www.sharghazma.com